Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

11 września 2020

Nigdy nie przegrałem żadnej sprawy.

Zadzwoń do mnie: (+48) 733 888 178        

lub napisz:  adamkloszewski@o2.pl        

     magister prawa Adam Kłoszewski

Stowarzyszenie Luka w Prawie

Klauzula RODO

Portal Podatkowy

Rzecznik Praw Obywatelskich

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Portal ZUSNPI

e-PUAP

e-Sąd

Urząd do Spraw Cudzoziemców

Prokuratura Krajowa

Doradca Prawny

Wspomóż mnie poprzez dowolną wpłatę na rachunek bankowy nr:
Adam Kłoszewski PKO BP 31 1020 1169 0000 8002 0083 8573

O mnie

Prasa

PDF-Y COVID

O mnie

Wykształcenie:

2000-02 - 2006-06 student prawa; nadany stopień zawodowy: magister prawa

Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego, Warszawa

W czasie studiów odbyłem praktyki w I Urzędzie Skarbowym w Warszawie, Prokuraturze Rejonowej w Piasecznie, Sądzie Rejonowym w Warszawie, poszerzone o doświadczenie zawodowe w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych III Oddział w Warszawie Inspektorat w Piasecznie, KM-Kolejach Mazowieckich sp. z o.o., Militzer und Munch Logistik sp. z o.o., Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Piasecznie, Kancelarii Prawnej Romana Comi w Warszawie i przy okazjonalnej współpracy z innymi podmiotami. Przedmiotem seminarium magisterskiego jest prawo gospodarcze obejmujące swoim zakresem prawo handlowe, cywilne i administracyjne.

 

Zakres wykonywanych czynności:

 1. Sporządzanie oraz opiniowanie umów

 2. Przygotowywanie analiz i opinii prawnych obejmujących ryzyko prawne podejmowanych przedsięwzięć

 3. Przygotowywanie pism procesowych

 4. Reprezentowanie w postępowaniach administracyjnych

 5. Bieżące analizowanie i opiniowanie ryzyk gospodarczych

 6. Organizowanie współpracy z krajowymi, zagranicznymi i międzynarodowymi kancelariami prawnymi, a także specjalistami z pozaprawniczych zawodów (inżynierowie, rzeczoznawcy, psycholodzy, psychiatrzy, ekonomiści, tłumacze przysięgli)

 7. Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i współpracującymi kancelariami prawnymi

 8. Udzielanie porad prawnych i przygotowywanie projektów pism prawniczych

 9. Zastępstwo klientów w postępowaniach administracyjnych i negocjacjach

 10. Zastępstwo przedsiębiorców w sądowych postępowaniach gospodarczych na podstawie nawiązanych na potrzeby spraw sądowych umów o pracę

 

Skuteczność – 100%

 1. W sprawie o ochronę domu przed egzekucją dotychczasowy wierzyciel został dłużnikiem.

 2. W sprawie o ochronę praw dzieci i ojca powódka (przeciwnik procesowy) przegrała wszystkie sprawy w 100%, uzasadnione jest poddanie jej badaniom psychiatrycznym, w każdej chwili klient może wszcząć wobec niej postępowania karne.

 3. W sprawie spadkowej nieuczciwy mecenas Klienta po krótkiej rozmowie ze mną sam zrezygnował z prowadzenia sprawy.

 4. W sprawie o uchylenie nałożonej grzywny sędzia po złożeniu skargi wraz z wnioskiem o pociągnięcie go do odpowiedzialności dyscyplinarnej grzecznie przeprosił i grzywnę uchylił.

 5. W sprawie o zmniejszenie strat finansowych spółdzielni mieszkaniowej jej dłużnicy hurtem na trzech osiedlach zostali pozbawieni ciepłej wody, zaś najbardziej dokuczliwi mieszkańcy po założeniu 27 spraw sami wyprowadzili się i zdali klucze do mieszkań.

 6. W sprawie spadkowej o charakterze międzynarodowym (trzy państwa) uczestnicy postępowania – de facto przeciwnicy Klientki - zrezygnowali ze swoich roszczeń spadkowych byleby problemów z prawem nie mieć.

 7. Doprowadziłem do wygrania wszystkich spraw moich Klientów o zapłatę.

 8. Doprowadziłem do zaprzestania prowadzenia działalności przez przeciwników procesowych i do ich upadłości.

 9. Skutecznie przeprowadziłem wszystkie postępowania sądowe o zasądzenie roszczeń Pracodawcy i o oddalenie roszczeń przeciwko niemu.

 10. Doprowadziłem do oddalenia przez Sąd roszczeń kontrahenta na kwotę 60 000 PLN i do zasądzenia od niego na rzecz Pracodawcy kwoty 30 000 PLN z tytułu odszkodowania za nierzetelnie wykonane zobowiązanie.

 11. Nieuczciwy pracodawca zalegający z wypłatami dla pracowników stał się bankrutem i oprócz postępowań karnoskarbowych oraz dochodzeniem zaległych składek na ZUS ciążą na nim zarzuty o zdradę stanu (podejrzany o szpiegostwo na rzecz Federacji Rosyjskiej).