Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

11 września 2020

Witaj na stronie Adama Kłoszewskiego

Rzecznik Praw Obywatelskich

Jeśli czegoś nie ma w internecie, nie ma tego w ogóle. Gdyby nie Facebook, YouTube czy Twitter, nie byłoby Lady Gagi czy skandalu z WikiLeaks. Oto kilka przykładów:

  • Dzięki Facebook’owi jego twórca Mark Zuckerberg stał się globalnym władcą umysłów i człowiekiem roku magazynu "Time". Na jego portalu społecznościowym zapisało się ok. 10 proc. mieszkańców planety, a 26-letni Zuckerberg stał się najmłodszym miliarderem na świecie. "The Social Network" - film o kulisach powstania Facebook’a w pierwszy weekend tylko w USA zarobił ponad 22 mln dolarów amerykańskich.

  • Drobna, niezbyt urodziwa, ale zawsze ekstrawagancka piosenkarka Lady Gaga rozbiła youtubowo-googlowo-twitterowy bank - jej teledyski obejrzało w Internecie ponad miliard osób.

  • Wreszcie redaktor naczelny, twórca portalu WikiLeaks, gdzie można anonimowo publikować tajne dane, Julian Assange dał się w znaki politycznym mocarzom. Australijskiego hakera Interpol szukał po całym świecie czerwonym, najważniejszym listem gończym. Choć na Assange'u ciążą oskarżenia o gwałt na dwóch Szwedkach, dzięki ujawnianiu tajemnic Pentagonu stał się najsłynniejszym agentem specjalnym 2010 r.

Wszystko dzięki Internetowi… Każdy podmiot, któremu zależy na globalnym rozprzestrzenianiu informacji bądź na dotarciu z ofertą do osób poszukujących oferowanych przez niego usług, produktów lub towarów, istnieje w sieci. Ma własną stronę internetową, gdyż jest to niewątpliwie jedno z najważniejszych i najbardziej popularnych rozwiązań marketingowo-medialnych w dobie powszechnej cyfryzacji. Optymalnie zaprojektowana strona internetowa jest kluczem do rozwoju każdego biznesu i każdej działalności, otwierając drzwi do najbardziej ambitnych celów.

Niniejsza strona internetowa jest w całości zaprojektowana przeze mnie na platformie webwevecms.com. Jest przejrzysta, estetyczna, ma wiele podstron, do których można przejść poprzez kliknięcie w zamieszczone w tekście linki. Wyświetla się prawidłowo niezależnie od wielkości ekranu. Jeśli Pani/Pan/Państwo chcecie mieć swoją własną stronę internetową, chętnie pomogę z jej zaprojektowaniem i uruchomieniem, włączając to pomoc przy tworzeniu tekstów i informacji, które mają dotrzeć do globalnego odbiorcy.

PROJEKTOWANIE I URUCHAMIANIE STRON INTERNETOWYCH
21 sierpnia 2020